به خالق مولی علی (ع) من هم رستگار شدم!!

"از کی تا به حال یک دامپزشک در مسائل امنیتی کارشناس شده ؟ چطور کسی به خود این حق را می دهد در جایگاه دادستان نشسته و سایرین را متهم نماید؟"

" البته ما وقت خود را بسیار ارزشمندتر از آن می دانیم که بخواهیم به چنین یاوه گویی هایی پاسخ بدهیم و مسلما سخنان این فرد و سخنانی از این دست هیچگونه تاثیری در فعالیت ما نخواهد داشت احتمالا منظور ایشان از مفاخر ملی هم همان مفاخر سلطنتی  و ایدئولوژی باستانگرایی و به عبارتی مفاخر باند و دسته و گروه خودشان  (از قبیل رضاشاه و کوروش و انوشیروان خونخوار که به تعبیر تاریخنگاران درباری عادل و دادگربوده و به روایت بسیاری از تاریخنگاران مستقل کشتار موحش و دردناک مزدکیان یکی از فجیعترین جنایات تاریخ بشری بوده) است ما نفهمیدیم که از چه زمانی اینها مفاخر ملی شده اند ؟"

اینها چند خطی از  واکنش شتاب آلود و غرض ورزانه به مطلب پیشین بنده در مورد گروهی اقلیت و کم تعداد و لیکن افراطی است که با استفاده از تساهل بعد از دوم خرداد و تغییر جامه از چپ گرایی به ظاهری معتقد و در لوای فرهنگ و زبان مادری سعی می کنند از پس هر مشکلی و هر گرفتاری برای خود دکانی درست کنند.

حالا این حقیر هم چند مطلبی نگاشته و برای دکان این هم تبارها مشکلی ایجاد نموده لذا افراد لمپن و بی تربیتی را برای تخریب و جنگ روانی فرستادند و در آخرین عمل هم چنین مطالب سخیفی در مورد بنده نوشتند.

1- هموطنان و متاسفانه هم تباران ( این تاسف را بیشتر از بابت گیلان عزیز است که در آن هوای پاک و خاک خوب چنین گیاهان سمی را پرورش داده است ) فحش و ناسزا و تهمت شما به من ذخیره آخرت است. به ولله من هم احساس رستگاری می کنم چرا که نشان دادم شما نو خوارج عرصه فرهنگ خود بدترین دشمن فرهنگ و زبان گیلکی هستید.

2- بلاخره بر من حقیر معلوم نشد؟ سلطنت طلب هستم؟!! عامل اطلاعات و وابسته به دفاتر روحانیون ؟ انقدر از دست من عصبانی هستید و چنان به وحشت افتاده اید که هر روز تهمت تازه ای ابداع می کنید که در تضاد با تهمت قبلی است؟!!

 

3- بله صبغه بنده دامپزشکی است و از همان گروهی هستم که از سلامت غذایی مردم تا کنترل بیماریهای انسان و حیوان را با رشادت و بدون هیاهو مدیریت می کنند. رشته بنده هم اکنون قارچ شناسی است و افتخار می کنم که در حوزه پزشکی ، دامپزشکی ، ایمنی شناسی و قارچ شناسی مکتوباتی داشتم. راستی دوست عزیزی که از پول نفت مسجد سلیمانی تا خوزستانی خرج شما می گردد و از مواهب دانشگاه دولتی برخوردار هستید چه تالیفاتی را نشر نمودید؟!! چه خدمتی به فرهنگ این مردم شریف نموده اید؟!! می شود جناب م نام ببرید؟!! ادعا می کنید که در حوزه زبان گیلکی و هویت فرهنگ بومی گیلان عزیز فعال هستید؟!! بر بنده معلوم نشد که نظرات غیاثی آبادی و یا پولیاکوف روسی و ادبیات مارکسیستی و ضد ملی شما چه ارتباطی به سرای فرزندان پاک نهاد مردآویج دیلمی ، میرزاکوچک خانها دارد. راستی می توان از میرزا صحبت نمود و در عمل از ادبیات احسان الله خان استفاده نمود؟!!

4- بله بنده هنوز به خانواده دامپزشکی تعلق دارم. نام گرین را شنیدید؟ همانی که اگر نبود . واکسن BCG هم ساخته نمی شد و یحتمل در هوای مرطوب استانمان سلی می گرفتید و شاید فرصتی برای هجمه امروزتان نبود؟!! رشته بنده در حوزه علوم طبیعی است؟بنده تدریس میکروب شناسی با نگاهی به آرای ارسطو آغاز می کنم. تعجب کردید؟ از ارسطو تا فردریش راتزل که موسس رشته جغرافیای سیاسی است و حق بزرگی به گردن رشته ای که ادعا می کنید در آن مشغول به تحصیل است ، دارد همه در عین زیست شناس بودن به علوم انسانی مهر و عطوفت داشتند.

5- همین ادبیات سخفیانه شما به امثال بنده و اینکه با زبان بی زبانی مطالب خود را مناقشه بر انگیز خواندید برای اثبات ادعای من در مورد جریان گیلان ستیز شما کافی است؟!! هموطن غیر عزیز اگر عشایر نجیب بختیاری ، قشقایی ، مردم خوب اصفهان و شیراز و بوشهر سایتک و شعبه اصلی مشوق اتان را با مراجعه به محاکم قضایی بر سرتان خراب نمی کنند از مهرشان به گیلان و گیلانی است. چقدر کوته فکرید که گمان نمودید با توهین به اهالی شریف ایران و هموطنان غیر گیلانی  ، نظر ملت را نسبت به فرزندان گیلانی اش خراب می کنید. ضمناً نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید انقدر مدارا و تحمل دارند که بگذارند در فضای دمکراتیک حرفهایتان را بزنید و از دردهایتان بگویید. البته خدا را شکر که اگر مسئولی به سایتهای شما سر بزند خیلی راحت متوجه عدم توجه واقعی شما به گیلکی و فرهنگ گیلان و ایران ستیزی آشکار و شیعه ستیزی پنهانتان و عدم صداقت شما در تحقیقهای بایاس دارتان خواهد شد.

6- از انقلاب 57 و حماسه مردم و سقوط دیکتاتوری گفتید. یاد موش و گربه عبید زاکانی افتادم و خیال خام عده ای در اول انقلاب اسلامی که قاطبه ملت مسلمان ایران کرنسکی فرض می کردند و در اندیشه کودتای سرخ بودند ، از سرنوشتشان درس نگرفتید؟از پناه بردن رفقای داس و چکش دار خود به غرب متنبه نشدید؟!! فکر نمودید با جامه التقاطی و تغییر ظاهر و قلب واقعیت مردم فریب شما را خواهند خورد؟!!

7- از رضاشاه گفتیدتا عربستان نامیدن سرای خوزی ها را ماهرانه مطرح  نمایید؟!! تصور نمودید با این غمزه شیرین دوستان وهابی اتان متوجه ارزش شما می شوند!!! مشکل آدمهای زرنگ همین است دیگران را دستکم می گیرند!!

در پشت دکتر فکوهی مخفی نشوید؟!! بنده افتخار دارم که خیلی بیشتر از شما با نام و نام خانوادگی واقعی  و مشخص بودن تمامی رزومه ، کارم و سابقه ام از اصل 15 ام قانون اساسی دفاع نمودم ، شما چی؟ یا اسامی مستعار یا ادعای تحصیل در مقطع دکتری!! رزومه و یا سابقه علمی پیشکش!! شما جرئت فاش کردن نام خانوادگی ات را نداری!!   راستی عکست گو شیر شجاع پشت مانیتور؟!!

وانگهی آخر سر اخوی پاسخ مرا ندادی ، ادعای پان ایرانیستها در مورد میرزا کوچک لجن پرا کنی است؟!! نوشته های غیر مستند و بغض آلود شما در مورد مفاخر ملی حتماً آوای خوش است؟!! کدام عقل سلیمی کوروش بزرگ را در کنار رضاشاه قرار می دهد؟! بهتر نبود استالین و یا دیکتاتورهای اروپای شرقی را در کنار رضاشاه قرار می دادید؟!! البته اگر به باطن سرخ اتان بر نخورد!!!

8- به حمدلله ما در مملکتی هستیم که امام راحلمان به صراحت از ملت آریا و عرب نام بردند و آنها را به خودباروری دعوت کردند. مقام معظم رهبری اروحنا له فدا بارها فردوسی پاکزاد را ستودند ، برادر معظم ایشان  هم تا بسیاری از بزرگان نظام از نیکی های کوروش بزرگ صحبت نمودند و دکتر بختیاری و بسیاری دانشمندان در دانشگاههای معتبر کشور از عدالت نوشیروان سخن گفتند .

لذا بزرگی مفاخر کشور نه توسط من  به قول شما !!!دامپزشک است و نه با ناسزا امثال شمایی که رشته اتان تاریخ و به خصوص ایران باستان نیست تا استادی که اقتصاد شهری اش ربطی به تاریخ ایران ندارد ، خوار و خفیف!!!.

9- هرچقدر به مفاخر ملی این مرز پرگهر توهین کنید ، به اعتقادات مذهبی ملت شریف ایران هجمه نمایید و برای لابی های ضد ایرانی چراغ سبز نشان دهید نه در وحدت این ملت خللی وارد شود و نه در چشم اربابان خود بزرگ خواهید شد!!!. این قیل و داد هم نشان از پایان کارتان است که سحر برای ایران دوستان مومن بالله نزدیک است ان شاءالله.

 

/ 0 نظر / 23 بازدید